Price: HK$5,152.00
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Oneplus |
| Model | OnePlus Ace 6 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.83" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 165Hz |
| Cell Phone Resolution | 2800 x 1260 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 7620mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen 3 |
| SKU | sw260410120038935979419 |
Brand Name: OnePlus
Quality: 5913200 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.